نمایی بی طرفانه از خرید بک لینک

اگر دامنه‌ای به شما لینک می‌دهد این احتمال وجود دارد که به سایت‌های دیگر نیز لینک داده باشد.

برخی از سایت‌ها به فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک مشغول هستند و به کسب درآمد می‌پردازند. این سایت‌ها معمولا علاوه بر سایت شما به سایت‌های سایر مشتریانشان لینک داده‌اند و با این کار باعث کاهش اعتبار و ارزش این نوع لینک سازی می‌شوند.

همانطور که میدانید بک لینک و لینک بیلدینگ را در هیچ کجا تضمین نمیکنند, اما سئو روز با تجربه و تست و آزمایشهای بسیار پکیج لینک بیلدینگ با گارانتی بازگشت وجه مطابق با الگوریتمهای جدید گوگل را راه اندازی کرد.

یکی از شیوه های دریافت بک لینک معتبر این ست که آن را از وب سایت های خبری تامین کنیم. با این کار بک لینک های با کیفیت بالا ایجاد می شود. شما باید در ابتدا به عنوان یک منبع ثبت نام کنید و طرحی را انتخاب نمایید.

سیستم تبادل بک لینک قوی پیسی رنک حاصل سالها تحقیق و تجربه است و شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. لینک های ویژه به صورت فالو و لینک های رایگان به صورت نو فالو قرار داده می شوند. لینک های رایگان تا زمانی که لینک باکس در سایت موجود باشد فعال است و به محض حذف، منبع لینک نیز حذف می شود.

مجموعه ی بکوریتی با بیش از ۴۰۰ سایت برای ارائه بک‌لینک از سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلف در خدمت شماست. این سایت فروش بک‌لینک قدرتمندترین سئو جهت تهیه بک لینک و رپورتاژ را در اختیار سرویس گیرنده‌ها و شرکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ قرار می‌دهد بطوری که با کمترین هزینه، بهترین نتیجه سئو را برای بهبود رتبه‌ی سایت در نتایج گوگل می‌گیرند.

یه سوال داشتم اینکه تعداد بک لینکها چند عدد و در کدام سایتها میباشند و من بسته نقره ای را میخاستم فعال کنم باید چکار کنم

اگر دقت کنید میبینید که در قسمت خدمات پکیجهای ارائه بکلینکها در سئو روز ، اسم سایت خاصی را نیاوردیم، به این معنا است که بر اساس الگوریتمها و سطح رقابت در سایتهای مختلف لینک سازی میشود.

لینک دهی به سایت‌های معتبر و مرتبط (با موضوع مقاله) هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمیکند.

این سایت در واقع برای ایجاد پروفایل شخصی یا شرکتی است و در آن می‌توانید یک صفحه مخصوص خودتان مانند بسازید و لینک سایت یا وبلاگ‌تان را به آن اضافه کنید.

در سایت های تبادل لینک یا دایرکتوری های ثبت لینک فعالیت نکنید.

محمد علیپور در خرید بازدید گوگل

دایرکتوری جامع سئوموز به این دلیل راه اندازی شد که انواع سایت با دسته بندی‌های مختلف بصورت یکجا در اختیار وبمسترها و مدیران سایت قرار بگیرد.

اگر دسته‌بندی مرتبط با سایت شما وجود ندارد درخواست دسته بندی جدید را نیز در هنگام ارسال درخواست خود اعلام نمایید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “نمایی بی طرفانه از خرید بک لینک”

Leave a Reply

Gravatar